تاریخ ماندگار

روزی که خیلی منتظرش بودم و از ته دل خدا خدا می کردم که ببینم، رسید .. و واقعا موندنی و خاطره انگیز شد .. روزی که همه منتظرش بودیم از خود ما بگیر تا فامیل و دوست و آشنا اصلا یه پروژه بین المللی .. اینقد دست نیافتنی و باورنکردنی که تبدیل به یکی از نشانه های ظهور شده بود.. و آن این بود بالاخره داداشی ما ازدواج کرد و این طلسم ازدواج در خانواده ی ما شکسته شد..

تو تصوراتمون چه مقدمه چینی کرده بودیم و چه برنامه هایی داشتیم ولی خیلی زود و سریع انجام شد و به نقشه هم نرسید..از طرفی خیال همه رو راحت کردن(; ..

خیلی خوشحالم..خیلی خیلی زیاد و امیدوارم که سال های سال باهم خوش و سلامت باشن.. و همینطور همه جوونایی که قصد ازدواج دارن..

پنج شنبه 26 دی 92

 

 

 

/ 5 نظر / 19 بازدید
آریا

سلام خوبی.وبلاگ خوبی داری اگه ممکنه به وبلاگ منم یه سری بزن.مرسی[گل]

علی فلسفی

دلت که گرفت ، دیگر منت زمین را نکش اگر هیچکس نیست ، خدا که هست . . . راه آسمان باز است ، پر بکش او همیشه آغوشش باز است ، نگفته تو را میخواد...

آیدا

ای ووااااااااااااااااایییییییی .... چه عاااااااااااااااالی .. ستاره جونم تبریک می گم .. امیدوارم سالهای سال یه خوشی کنار هم زندگی کنن[گل]

علی فلسفی

دلـتنگــي، پيچيــده نيســــت. يــک دل.. يک آسمان.. يــک بغــض .. و آرزوهــاي تـَـرک خـورده ! به همين ســادگـي ...

sepand

سلام دوست من یه پیشنهاد ویژه و توپ تو میتونی از همین وبلاگت کسب درآمد کنی چجوری؟ از طریق تبلیغات به صورت پاپ آپ یه سر به این سایت بزن ;)