برگشتم...

از عراق که خرابتر روی کره زمین نیست؟  عراااااقتیم رفیق !!!  قهقهه

سلام به دوستای عزیزم خوبید؟! خوش می گذره ؟ ایشالا که همیشه خوش و شاد و موفق و سلامت باشید ... برگشتیم صحیح و سالم؛ عجب تبلیغات سوء یی در مورد عراق کرده بودن نه بابا همه چی خوب و آروم بود ولی پر از ایستگاه بازرسی... تا برسی حرم باید هفت خان رد می کردی .... حالا یه خاطره کوچیک تعریف کنم .. تو یکی از این بازرسیا کیفارو می گشتن می گفتن موبایل ما می گفتیم نه می گفت عطر می گفتیم نه می گفت چی چی ... بمب :)) به شوخی .. بمبم کجا بووووووووووووود؟!!! ولی قشنگ می گشتنت کلی از بالا تا پایین زیارتت می کردن، از بس یه جاهایی موبایل پیدا کرده بودن دیگه خوب همه جارو می گشتن :))

خوش گذشت جای همگیتون خالی ... همه جا به یادتون بودم براتون دعا کردم نماز خوندم.. خیلی عجیبه که همش تو ذهنم بودید :)) آخه من تو سفر آلزایمر می گیرم .. حواسم به خودمم نیست چه برسه به دیگران ... زمین خاصی بود همه جاش تاریخی بود وادی السلام که برا خودش شهری بود اینقدر ترسناک بوووووود مخصوصا آرامگاه هایی که پله می خورد میرفت پایین فک کنم کسی اونجا دیگه سر نمیزنه شایدم میرن ولی کلا خیلی ترسناک بود وای بچه ها الان که دارم می تایپم دلم داره غیلی ویلی میره فک کنم آب به آب شدم ...

دیروز رسیدیم ...ساعت 12.30 ظهر پرواز داشتیم که با هزارتا صلوات بلیط گیرمون اومد که فک می کنم نیم ساعت تأخیر داشت بعد 1 ساعت و نیم رسیدیم فرودگاه امام خمینی انگار وارد بهشت شده بودیم اینقدر به چشممون خوب و عالی و پیشرفته می زد.. حالا واسه رفت هم اومده بودیم ولی وقتی از عراق برگشتیم اینجا دیگه خیلی عزیز شده بود :))) حتی نیروی انتظامی هم برامون دلنشین و خوب می اومد... من پیشنهاد می کنم کسی از ایران خسته شده یه سفر عراق بره :))

سفرنامه رو آماده می کنم سر فرصت حتماً... بذا یه کم بهتر شم :( ....

/ 5 نظر / 15 بازدید
علی

زیارت قبول... خوشحالم که به سلامت رفتی و برگشتی... جنگ بیچاره می کنه... بیچاره...

آیدا

زیارتت قبول عزیزم .. دلم برات تنـــــــــــــــــــــگ شده بود .. [گل][ماچ]

آیدا

می گشتن؟[تعجب] آخی چه بد که اینقدر بی امکاناتن

مجتبی

ما منتظر سفرنامه ات هستیم ها!![عصبانی][گل]