فصل نو شدن..

داره بهار میاد.. دوباره صدای گنجشکا اول صبح .. این برای من نشانگر اومدن بهاره..چقدر شیرین و دلچسب.. اینجوری خواب بیشتر مزه میده..یاد روزای خوب ..بچگی دوران مدرسه اون ذوقی که داره مدرسه ها تموم میشه و تابستون میاد.. روزای آفتابی و گرم ..

نگاهی به گذشته ی نزدیکم : آخر سالِ می خوام یه لحظه وایسم و نگاهی به پشت سرم بندازم.. ببینم چه کردم ...نمی دونم چقد از روزگارمو ساختم و خراب کردم به نظر خودم خراب کاریام بیشتر از درست کردنم بود ولی همشونو دوست دارم .. قدرت زیادی برای نگهداری و ساختنشون ندارم ..ولی خیلی به خودم ثابت شده که قدرت بدست اوردنشونو دارم ..حالا یه ضعفاییم هست دیگه ..شاید برا همین زودی نظر و راهم عوض میشه .. ازین به بعد بیشتر مواظب خواسته هام میشم :) ..و ایشالا اون قدرتم بدست میاریم ..

نگاهی به آینده ی نزدیکم : امسال که عید نداشتیم سال جدیدم که با ایام فاطمیه همراهِ.. دارم فک می کنم کلا این چند سال اخیر همش با غم و غصه همراه بوده.. دنیا داره به آخر میرسه ها دیگه هیچ چیز جای خودش نیست.. نه شادیش نه غمش.. همه چیز توامان شده قاطی پاتی..

نتیجه گیری : باید به این روحیه ای که دارم احسنت بگم با این همه درگیری ذهنی و جامعه و دنیا هنوزم امیدوارم و به دنیا لبخند میزنم...چون ذهنیت مثبتی از آینده دارم... دوست دارم با این انتظار و امیدواریم خیلی زود جواب بگیرم قبل ازینکه دلسرد بشم..

/ 0 نظر / 16 بازدید